Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

Hopp til innhold

Kontaktinformasjon:

Postadresse:

Gausdal Historielag

Voldsbruvegen 6 B

2651 Ø. Gausdal

Besøksadresse:

Ø. Gausdal Prestegård

Voldsbruvegen 6 B

Åpent:

  • Onsdager fra kl. 16.00 til 18.00
  • Etter avtale
  • Møtedager

Info:

Kontonummer:

2003.20.08276

Organisasjonsnummer:

971 303 379

  


Styret:

Leder

Arne Halvorsen

Tlf:

911 24 988

E-post: 

arnehalv@bbnett.no

Nestleder

Svein Fyksen

Tlf:

959 02 777

E-post:

svfykse@online.no

Sekretær

Ivar Lauritsen

Tlf:

977 71 895

E-post:

iva-lau@online.no

Styremedlem

Lise Thingvald

Tlf:

E-post:

lisethin69@hotmail.com

Styremedlem

Jørgen Moen

Tlf:

464 55 699

E-post:

joergmoe@online.no

Styremedlem

Inga Johanne Pighaug

Tlf:

E-post:

kpighaug@bbnett.no

Styremedlem

Bjørn Kleiven

Tlf:

E-post:

bkleiven@bbnett.no

 

Vararepresentant til styret

Marit Hjelmstad

Vararepresentant til styret

Håkon Kråbøl

Vararepresentant til styret

Johs. Nordgården

 


Gruppeansvarlige

Forretningsfører og arkiv

Kjell Håkon Reistad

Tlf:

900 66 640

E-post:

kjellrei@bbnett.no

Ulsrud

Birgit Kraabøl

Tlf:

976 82 795

E-post:

bkraabol@online.no

Skulemuseum

Torgunn Holm Maurset

Tlf:

480 98 585

E-post:

torgmaur@online.no

Salg/distribusjon

Ivar Wold

Tlf:

908 64 673

E-post:

salg@gausdalhistorielag.no

Bokutvalg

Marit Hjelmstad

Tlf:

994 97 780

E-post:

marit-hjelmstad@outlook.com

Slekt

Gunnar Rundtom

Tlf:

907 59 036

E-post:

grundtom@bbnett.no

Foto

Tor Korsvold

Tlf:

924 62 722

E-post:

korsvold@bbnett.no

Kilderegistrering

Tor Kristian Nordvang

Tlf:

416 38 617

E-post:

tk_nordvang@hotmail.com

 

Bibliotek

Ivar B. Blekastad

Tlf:

476 03 553

E-post:

iblekast@bbnett.no

 

 

Del denne siden med andre!

Share on FacebookShare on Twitter

Logg inn